Ö z ç e l i k

L e g a l

Özçelik Legal, Türkiye'de faaliyet gösteren uluslararası ve yerel şirketlere ticaret ve şirketler hukuku alanında kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Müvekkillerimize kuruluş aşamalarından itibaren tüm işletmesel süreçlerinde ve hatta tasfiye aşamalarında dahi destek veriyoruz.

Ekibimiz, regüle sektörlere ilişkin mevzuatsal hakimiyetiyle, müvekkillerimizin ilgili idari kurumlar nezdinde temsilini de içerecek şekilde kapsamlı danışmanlık verebilmektedir. Kuruluş aşamasından kurumsal yönetim süreçlerinin oluşturulmasına, sözleşme hazırlanması ve müzakere edilmesine kadar tüm süreçlerde müvekkillerimizle birlikte çalışmaktayız.

Özçelik Legal'in Ticaret ve Şirketler Hukuku ekibi, müvekkillerine günlük ve özel çeşitli kurumsal konularda hukuki danışmanlık hizmeti sunmak üzere kapsamlı bir deneyim ve uzman hukuk bilgisine sahiptir. Şirket kuruluşundan yönetim kurulu toplantılarına, sermaye artırımı ve azaltımı gibi süreçlerin yürütülmesinden, ticari sözleşmelerin hazırlanmasına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.

Özçelik Legal, müvekkillerine ticaret ve şirketler hukuku alanında güvenilir ve etkili bir danışmanlık hizmeti sunarak, şirketlerin başarılı bir şekilde faaliyet göstermelerine ve hukuki süreçlerini yönetmelerine yardımcı olmaktadır.