Ö z ç e l i k

L e g a l

Özçelik Legal  olarak,  kişisel verilerin korunması hukuku kapsamında sunduğumuz hizmetlerle bireylerin özel hayatlarının korunmasına önem veriyoruz. Gelişmekte olan kişisel verilerin korunması mevzuatı ile uyumlu bir şekilde, yerli ve yabancı müvekkillerimize kapsamlı danışmanlık ve destek sağlıyoruz.

Müvekkillerimize, kişisel verilerin elde edilmesi, toplanması, işlenmesi ve paylaşılması süreçlerinde hukuki stratejiler ve uyum tavsiyeleri sunuyoruz. Ayrıca, veri koruma ve gizlilik politikalarının hazırlanması, risk yönetimine ilişkin uyum analizlerinin yapılması ve hukuki desteğin sağlanması konularında da danışmanlık veriyoruz.

Pratik ve iş odaklı yaklaşımımızla, geniş çeşitlilikteki müvekkillerimize kişisel verilerin korunması ve siber güvenlik alanlarında destek sağlıyoruz. Ekibimiz, kişisel verilerin korunmasına ilişkin uyumluluk projeleri ve sektördeki faaliyetlerin her alanında müvekkillerimize rehberlik ediyor. Ayrıca, kişisel verilerin aktarılması, veri ihlal bildirimleri ve diğer veri koruma ve siber güvenlik konularında geniş deneyime sahip ekibimiz, müvekkillerimize en üst düzeyde destek sunuyor.

Kişisel verilerin korunması mevzuatına uyum sağlanması, diğer hukuk alanlarıyla da yakından ilişkilidir. Tam donanımlı  bir hukuk bürosu olarak, müvekkillerimize bütünleşik bir yaklaşımla hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Bütünleşik hizmetlerimiz özellikle kurumsal yapılanma, veri işleme sözleşmeleri, hukuki inceleme çalışmaları, veri ihlallerinin yönetimi ve uyuşmazlık çözümleri gibi alanlarda önem arz etmektedir.

Büromuz, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillerimize güvenilir bir danışmanlık hizmeti sunarak, kritik ve karmaşık nitelikteki kişisel verilerin korunması hususlarında destek sağlamaktadır.